• NAUJAS LCD Vaizdo Ekranas Kabelio Jungtis, Skirta iMac 27

NAUJAS LCD Vaizdo Ekranas Kabelio Jungtis, Skirta iMac 27" A1312 2010 metų 593-1281-A

Kodas: k296

Būklė : Nauja prekė

  • €11.95

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 7cm (5.91in x 3.94in x 2.76in)
  • Pakuotės Svoris: 0.1kg (0.22lb.)

Dalintis

NAUJAS LCD Vaizdo Ekranas Kabelio Jungtis, Skirta iMac 27" A1312 2010 metų 593-1281-A

Darbas: 27" iMac A1312 2010 metų 593-1281-Būklė: Nauja Garantija : 6 mėnesiai

Žymos: LCD Kabelis, "imac" displėjaus jungtį, kabelių, Pigūs lcd kabelis, Aukštos Kokybės "imac" displėjaus jungtį, Kinijos kabelis Tiekėjų.

  • Kabelio ilgis: A1312
  • Modelio Numeris: A1281
  • Produktų Statusas: Sandėlyje
  • Tipas: Dada Perdavimo Kabelis
  • Prekės Pavadinimas: macdudu
  • Pakuotė: Taip


Amardoss
2017-12-08
5/5
Perfecto
Irina Pavlova 2012
2018-03-16
5/5
good selling! highly recommended

Priedai

1pcs 30cm Plokštė Vidaus 9pin Pikis 2.54 mm Dual Port USB 2.0 Moterų Varžtas Užraktas Panel Mount Kabelis 50cm AQJG 1pcs 30cm Plokštė Vidaus 9pin Pikis 2.54 mm Dual Port USB 2.0 Moterų Varžtas Užraktas Panel Mount Kabelis 50cm AQJG Mielas draugas mes priimame mažmeninė ir didmeninė prekyba kviečiame susisiekti su mūsų užsakymą įmonė mes atidžiai apskaičiuoti labiausiai resonable kaina jums ačiū. 1.
Susijusios
2.1x5.5mm F Iki 5.0x7.4mm Vyrų DC Maitinimo Kištuko Jungties Adapteris, Skirtas DC Maitinimo Patarimas-prijunkite Adapterį 5.5 mm/2.1 mm 7,4 mm/5.0 mm su pin viduje DC Maitinimo Patarimas-prijunkite Adapterį 5,5 mm x 2.1 mm 7,4 mm x 5.0 mm (pin viduje) Jungtis A: 5,5 mm x 2.1 mm DC Lizdas (female) Jungtis B: 7.4 mm x 5.0 mm (pin viduje), DC Kištuko Medžiaga:Plastiko Spalva:Black Kiekis: 1 vnt Pastaba: Perėjimas:
Susijusios
SC/UPC-FC/APC Pluošto Adapteris Jungties Simplex Vieno Pluošto Sankabos Naudojimas: 1.Telecome tinklo 2.Kabelinės televizijos tinklu 3.Ethernet tinklo 4.Šviesolaidinių ryšių Įranga Specifikacija: Produkto Tipas SC FC ST LC Adapteris Režimas Vieną režimas Multi mode Įterpties Nuostoliai ≤0.2 dB ≤0.3
Susijusios
Moterų 7.4*5.0 mm Vyrų 4.5*3.0 mm (su pin) 90 laipsnių mėlyna patarimas Dc Maitinimo Lizdas Konverteris HP Įkroviklis Moterų 7.4*5.0 mm Vyrų 4.5*3.0 mm (su pin) 90 laipsnių mėlyna patarimas Dc Maitinimo Lizdas Konverteris HP Įkroviklis Specifikacija: 100% Aukštos Kokybės ir visiškai Naujas Tipas: DC Konverteris Plug Jungtis A: 7.4 mm*5.0 mm Moteris Jungtis (- ai) B: 4,5 mm*3.0 mm Male, pin Suderinama
Susijusios
Jungties Kištukas 90 Laipsnių į Kairę, Dešinę, Aukštyn, Žemyn USB Vyrų ir Moterų Kampu, L Formos Adapteriai USB prailginimo Adapteris Ypatybė: Tinka 90 laipsnių pasukti,USB male į USB moterų kampiniai adapteriai. Pakeisti kryptį, USB,patogiau naudoti. Vieną galvą, yra USB vyras galvos,kiti yra USB moterų galvos. Pagamintas iš plastiko,elegantiškas ir lengvai atlikti,venkite būti braižymo. Tinka nešiojamas kompiuteris,USB
Susijusios